עורך דין ביטוח לאומי נכות כללית

ישראלים רבים ששילמו ביטוח לאומי כל חייהם ואיבדו את כושר עבודתם עקב נכות, מגלים שלא תמיד פשוט לקבל את מה שמגיע להם. לכן חשוב לעבוד עם עורך דין ביטוח לאומי לנכות כללית שיוודא שתקבלו את כל מה שאתם זכאים לו.

אולם כיצד תדעו באיזה משרד עורכי דין עליכם לבחור לשם כך?

שאלנו את המומחים של אליזבת לוי – משרד עורכי דין מהמובילים בישראל בתחום נזקי הגוף, מה ארבעת הטיפים העיקריים לבחירת עורך דין ביטוח לאומי לנכות כללית. ריכזנו את תשובותיהם במאמר שלפניכם, על מנת שתוכלו לבצע את הבחירה המושכלת ביותר בבואכם לבחור את משרד עורכי הדין שיעמוד לשירותכם. 

מוכנים? מעולה. בואו נתחיל. 

  • אל תוותרו על ניסיון: רק משרד עורכי דין בעל רקורד של ניסיון והצלחה מוכחת יוכל לייצג אתכם נאמנה. כי אין חכם כבעל ניסיון. 
  • מקצועיות זה שם המשחק: משרד עורכי הדין שתבחרו לייצג אתכם חייב לעמוד בסטנדרטים הקפדניים והמחמירים ביותר של מקצועיות, יוקרה, איכות ואחריות. כי בכל הנוגע לרווחתכם אין שום סיבה בעולם שתהיו מוכנים להתפשר על פחות מהטוב ביותר.
  • התמחות זו מילת המפתח: רק משרד עורכי דין המתמחה בנזקי גוף יוכל לייצג אתכם על הצד הטוב ביותר באופן שיבטיח שתקבלו את כל מה שמגיע לכם. 
  • יחס אישי ללקוח: כאשר תבחרו עורך דין ביטוח לאומי לנכות כללית, עליו להיות כזה שמעניק יחס אישי, מסור, אכפתי וקשוב ללקוחותיו ושהם תמיד במקום הראשון עבורו. מגיע לכם עורך דין שתהיו עבורו בראש סדר העדיפויות ושיהיה מחויב לכם לחלוטין.

אולם איזה משרד עורכי דין ניחן בכל היתרונות הללו גם יחד?

עורך דין ביטוח לאומי לנכות כללית

לא להשאיר דבר ליד המקרה

אליזבת לוי – משרד עורכי דין הוקם על ידי עורכת הדין אליזבת לוי לאחר שצברה ניסיון רב שנים וידע משפטי מקיף בתחום נזקי הגוף במשרדי עורכי הדין המובילים בתחום הנזיקין, כאשר ייצגה בתחום זה לקוחות פרטיים כמו גם חברות ביטוח. 

במלים אחרות, אם אתם מחפשים עורך דין ביטוח לאומי לנכות כללית – הגעתם למקום הנכון.

משרד עורכי הדין שלנו מונע על ידי חזון של ייצוג מקצועי ברמה הגבוהה ביותר בארץ ובעולם, לצד מתן יחס אישי אכפתי ומסור לכל לקוחותינו. אנו מעניקים ייעוץ ראשוני ללא עלות או התחייבות. אם תבחרו בנו, נלווה אתכם באופן אישי לאורך כל שלביה השונים של התביעה – עד לניצחון.

הודות למומחיות הייחודית בתחום נזקי הגוף, עו"ד אליזבת לוי וצוות המשרד שלה הם הנבחרת המנצחת שתוודא שתקבלו כל מה שאתם זכאים לו. עבורנו, אתם תמיד בראש סדר העדיפויות. ולא נוותר עד שהתיק שלכם יוכתר כהצלחה. כי הביטחון שלכם הוא השליחות שלנו.

עורך דין ביטוח לאומי לנכות כללית – זה אנחנו

אם את או אתה מחפשים עורך דין ביטוח לאומי לנכות כללית, מגיע לכם רק הטוב ביותר. עורכת הדין אליזבת לוי והנבחרת המנצחת שלה ישמחו לייצג אתכם נאמנה על הצד הטוב ביותר. כי בכל הנוגע לעתיד שלכם, אין שום סיבה שתהיו מוכנים להתפשר.

איתך כל הדרך לניצחון

עבורנו, אתם תמיד במקום הראשון. נלווה אתכם באופן אישי ונרתום את הידע והניסיון המקצועיים העשירים שלנו כדי לוודא שהתביעה שלכם תצליח. כי הביטחון שלכם הוא השליחות שלנו.

מלאו פרטים באתר האינטרנט שלנו או התקשרו אלינו למספר הטלפון:  052-5400271 ונשמח לספק לכם ייעוץ משפטי ראשוני ללא עלות או התחייבות. תנו לנו ללוות אתכם כל הדרך לניצחון.

שאלות ותשובות בנושא ביטוח לאומי נכות כללית:

נכות כללית בביטוח הלאומי מתייחסת למצב בו אדם סובל ממגבלות גופניות, נפשיות או קוגניטיביות שמונעות ממנו לעבוד או מפחיתות באופן משמעותי את יכולתו לעבוד.

התהליך כולל הגשת בקשה לביטוח לאומי, הצגת מסמכים רפואיים, ולעיתים גם בדיקה רפואית על ידי רופא מומחה מטעם ביטוח לאומי.

אחוזי הנכות נקבעים על פי חומרת המגבלה, השפעתה על יכולת העבודה, ולעיתים גם על פי קריטריונים נוספים כגון גיל ומצב בריאותי כללי.

הזכויות כוללות קצבאות חודשיות, הנחות במסים ובתשלומים שונים, וכן תמיכה בהתמודדות יומיומית ובשיפור תנאי החיים.

כן, ניתן להגיש ערעור על החלטה שלילית לוועדת ערר של ביטוח לאומי ובמקרים מסוימים אף לפנות לבית המשפט.

הכנסות נוספות יכולות להשפיע על גובה הקצבה. במקרים מסוימים, הכנסה גבוהה מדי עלולה לגרום להפחתה או ביטול הקצבה.

מומלץ לאסוף את כל המסמכים הרפואיים הרלוונטיים, להתייעץ עם עורך דין מומחה בתחום, ולהיערך לתהליך שעשוי להיות ממושך ודורש מעקב.

Disabled female student in wheelchair at counter
Disabled girl and a wheelchair
Cheerful disabled woman
Disabled man in wheelchair
לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני בחינם וללא התחייבות
דילוג לתוכן